Oblastní nemocnice Kladno hledá vhodné kandidáty/ky na pozici:

INVESTIČNÍ REFERENT

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe stavebního zaměření
  • zkušenosti s dohledem na stavbě nebo její realizací
  • orientaci v investičním plánování a činnostech spojených s přípravou a průběhem stavebních prací a uvádění staveb do provozu
  • orientaci v zadávání veřejných zakázek, zejména stavební, projekční a inženýrské činnosti
  • pečlivost, svědomitost
  • výborné komunikační a organizační dovednosti
  • aktivní přístup k řešení problémů
  • odolnost vůči stresu
  • znalost práce s PC (MS Office)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost anglického jazyka výhodou

Pracovní náplň

  • příprava investičních akcí a dodávek včetně organizačního zajišťování těchto příprav
  • zpracování investičních záměrů podle zadání
  • zajišťování realizace investičních akcí včetně dozorování jejich průběhu
  • prověřování a zajišťování úplnosti investiční dokumentace
  • výběr a koordinace dodavatelů a jiných účastníků staveb
  • komunikace a koordinace činností s dodavateli a účastníky staveb
  • přebírání a kontrola prací
  • zpracování zápisů a protokolů o předání staveb
  • řešení a zajišťování odstranění nedostatků v průběhu staveb

Datum nástupu

  • nástup možný ihned

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání na dobu neurčitou
  • podporu dalšího vzdělávání
  • dobré finanční ohodnocení
  • příspěvek do penzijního připojištění
  • 5 týdnů řádné dovolené
  • příspěvek na závodní stravování
  • stravenky pro zaměstnance
  • hlídání dětí v dětské skupině Rybička
  • a další výhody podle Kolektivní smlouvy

Kontakt

Ing. Lucia Růžičková
vedoucí personálního odboru
Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje
telefon: 312 606 859