Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje hledá vhodné kandidáty/ky na pozici:

REFERENT/KA MAJETKOVÉ SPRÁVY

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (ideálně stavebního nebo technického směru)
  • pokročilá znalost MS Office
  • výborné komunikační a organizační dovednosti
  • předchozí působení v oddělení správy budov nebo znalost prostředí výhodou
  • proaktivní přístup, schopnost týmové spolupráce, pečlivost, zodpovědnost, schopnost prosadit a zavádět změny
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • zdravotní způsobilost
  • trestní bezúhonnost

Náplň práce

  • příprava věcných podkladů pro uzavírání smluv týkajících se údržby, oprav nebo vybavení majetkem
  • komplexní zajišťování správy jednotlivých částí majetkových souborů
  • sledování čerpání rozpočtu na správu majetku
  • vyřizování požadavků na pořízení, opravy a údržbu majetku podle druhu, kontrola položek a fakturovaných částek za pořízený majetek
  • úplná a podrobná operativní evidence majetku, provádění kontrol s účetní evidencí tohoto majetku, vedení průkazné agendy včetně opatření provedených při zjištění nežádoucího stavu
  • plnění dalších úkolů spojených s chodem oddělení
  • komunikace a spolupráce s obchodními partnery a zaměstnanci nemocnice
  • plnění úkolů zadaných nadřízeným

Datum nástupu

  • nástup možný ihned

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání na dobu neurčitou
  • podporu dalšího vzdělávání
  • dobré finanční ohodnocení
  • 5 týdnů řádné dovolené
  • příspěvek do penzijního připojištění
  • příspěvek na závodní stravování
  • stravenky pro zaměstnance
  • hlídání dětí v dětské skupině Rybička
  • možnost vyhrazeného parkování v areálu nemocnice
  • při indispozici "sick days"
  • další výhody podle Kolektivní smlouvy

Kontakt

Ing. Radek Růžička
vedoucí technicko-provozního odboru
Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje
telefon: 312 606 365, mobil: 702 235 720