Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

VEDOUCÍ PERSONÁLNÍHO A MZDOVÉHO ODBORU

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • minimálně 3 roky zkušeností z oblasti personalistiky
  • znalost zákoníku práce a souvisejících právních předpisů
  • znalost problematiky zaměstnávání ve zdravotnictví výhodou
  • obecný přehled v rámci pracovně právní oblasti a mzdového účetnictví
  • znalost práce s personálně-mzdovým systémem (Avensio výhodou)
  • pokročilá znalost MS Office
  • proaktivní přístup, pečlivost, zodpovědnost
  • schopnost týmové spolupráce
  • schopnost prosadit a zavádět změny
  • schopnost vést tým
  • zdravotní způsobilost
  • trestní bezúhonnost

Pracovní náplň

  • systémové řešení personálních procesů ve společnosti
  • příprava vnitřních dokumentů a směrnic společnosti
  • příprava podkladů a analýz pro jednání vedení společnosti
  • zajištění změn v personální administrativě vzhledem k legislativním změnám
  • kontrola a analýza mzdových nákladů
  • vedení personálního a mzdového týmu
  • nábor a výběr nových zaměstnanců
  • plán a kontrola nákladů odboru

Datum nástupu

  • nástup možný ihned

Nabízíme

  • zajímavou práci v příjemném a kolegiálním prostředí
  • podporu dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
  • dobré finanční ohodnocení
  • 5 týdnů řádné dovolené + 2 dny zdravotního volna
  • příspěvek do penzijního připojištění
  • příspěvek na závodní stravování
  • stravenky pro zaměstnance
  • MultiSport kartu
  • hlídání dětí v dětské skupině Rybička
  • letní příměstský tábor pro děti
  • možnost vyhrazeného parkování v areálu nemocnice
  • zvýhodněné masážní a kosmetické služby
  • slevy v nemocniční lékárně a zdravotnických potřebách
  • a další výhody podle Kolektivní smlouvy

Písemná přihláška musí obsahovat

  • vlastnoručně podepsanou přihlášku s uvedením pozice, na kterou se uchazeč hlásí
  • profesní životopis se zaměřením na odbornou praxi
  • kopii dokladů o dosaženém vzdělání
  • vlastnoručně podepsaný souhlas s poskytnutím a zpracováním osobních údajů
  • výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců
  • písemný návrh vlastní koncepce řízení a provozu personálního a mzdového odboru

Uzávěrka přihlášek: 13.12.2019

Přihlášky včetně všech náležitostí zasílejte nebo osobně doručte v zalepené obálce s označením
"VŘ – vedoucí personálního a mzdového odboru" na adresu:

Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje
Personální a mzdové oddělení

Vančurova 1548
272 59 Kladno

Zasláním svého životopisu bere uchazeč o zaměstnání na vědomí, že jeho osobní údaje budou zpracovány pro účely tohoto výběrového řízení. Více informací o zpracování osobních údajů v rámci Oblastní nemocnice Kladno se nachází v Zásadách zpracování osobních údajů při náboru zaměstnanců ("Zásady"), zveřejněných na www.nemocnicekladno.cz/nemocnice/gdpr. Svá práva může uchazeč uplatnit zasláním žádosti způsobem v těchto Zásadách vymezeným.