KLADENSKÁ PORODNICE ZÍSKALA CERTIFIKÁT ZA ŠETRNÉ PORODY

Zástupci porodnice a dětského oddělení Oblastní nemocnice Kladno převzali v pátek 14. února Certifikát za šetrnou medikaci při vedení porodů, který jim v rámci projektu Přirozený porod v porodnici předal za tým projektu RNDr. Tomáš Raiter.

Číst dál...

POZVÁNKA NA 7. PLES ZDRAVOTNÍKŮ

Oblastní nemocnice Kladno si Vás dovoluje pozvat na 7. ples zdravotníků, který letos zahájíme v pátek 3. dubna 2020 od 20 hodin v Domě kultury Kladno.

Číst dál...

SVĚTOVÝ DEN BOJE PROTI RAKOVINĚ 2020

Světový den boje proti rakovině připadá každoročně na 4. únor a rok 2020 je středem tříleté kampaně, která nese heslo „I am, I will“ („Já jsem a budu“).

Číst dál...

PŘEDPORODNÍ KURZY A CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ 2020

Také v roce 2020 budou v naší nemocnici probíhat předporodní kurzy, na kterých se nasávající maminky i jejich případný doprovod dozví spoustu zajímavých informací o těhotenství, porodu, péči o miminko či o správném a vhodném cvičení.

Číst dál...

PRŮVOD TŘÍ KRÁLŮ SE ZASTAVIL I V KLADENSKÉ NEMOCNICI

Šestý leden je známý jako svátek Tří králů. Na jeho počest každoročně probíhá v celé České republice také Tříkrálová charitativní sbírka.

Číst dál...

PRVNÍM KLADENSKÝM MIMINKEM JE VOJTA

Prvním kladenským miminkem, které se narodilo v Oblastní nemocnici Kladno v roce 2020, je chlapeček Vojta. Přišel na svět 1. ledna v 11:57 hodin s mírami 52 centimetrů a 4120 gramů.

Číst dál...

VÁNOČNÍ ZPÍVÁNÍ POTĚŠILO PACIENTY V NEMOCNICI

Být během vánočních svátků v nemocnici není jistě nic, o co by člověk stál.

Číst dál...

PF 2020

Oblastní nemocnice Kladno Vám přeje pohodové prožití vánočních svátků a do roku 2020 mnoho zdraví, štěstí a úspěchů!

Číst dál...

PROVOZ POHOTOVOSTI A LÉKÁRNY 2019/20

Vážení pacienti, dovolujeme si Vás informovat o provozu LÉKÁRNY a LÉKAŘSKÉ POHOTOVOSTNÍ SLUŽBY během vánočních svátků a na Nový rok.

Číst dál...

MIKULÁŠ ZAVÍTAL MEZI DĚTSKÉ I DOSPĚLÉ PACIENTY

Co by to bylo za předvánoční čas bez Mikuláše, čerta a anděla? Tradice mikulášské nadílky proto letos nemohla chybět ani v naší nemocnici.

Číst dál...

ZIMNÍ VYDÁNÍ NEMOCNIČNÍHO ZPRAVODAJE

Představujeme poslední letošní vydání Zpravodaje Oblastní nemocnice Kladno, které je opět plné zajímavých témat týkajících se zdraví a aktuálního dění v nemocnici.

Číst dál...

ADVENTNÍ LABORATORNÍ SEMINÁŘ LIBLICE 2019

Ve dnech 28. a 29. listopadu proběhl již tradiční laboratorní seminář v Konferenčním centru zámku Liblice, který organizovala Klinická laboratoř Oblastní nemocnice Kladno.

Číst dál...