Ambulance

Akutní urologická ambulance (ambulance č. 6) je součástí Centra urgentní medicíny v přízemí hlavní budovy CAM. Zde probíhají vyšetření pacientů bez objednání vyžadující neodkladnou péči, např. při náhle vzniklé zástavě močení, krvácení z močových cest, bolesti v oblasti ledvin, otok nebo bolesti v oblasti šourku nebo penisu. Ambulance je v provozu 24 hodin denně.

Od roku 2012 jsou k dispozici dvě odborné ambulance a jedna endoskopická ambulance pro objednané pacienty na 3.patře monobloku C1. Zde probíhají kontrolní vyšetření. Ambulance fungují také jako specializované poradny (uroonkologické, litiatické, andrologické, urodynamické) dle objednání.

Ordinační hodiny: Po - Pá 7:00 -15:30 hodin

Chcete se objednat k urologickému vyšetření?

Objednat se k vyšetření na naše pracoviště lze na doporučení ambulantního urologa, či jiného specialisty, a to telefonicky na čísle 312 606 297 každý pracovní den, v době od 13:00 do 15:00 hodin nebo emailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

K první návštěvě, prosíme, přineste veškeré výsledky dosavadních vyšetření a zdravotnickou dokumentaci související s Vaším aktuálním zdravotním stavem. Pokud jste podstoupili v poslední době RTG, CT nebo MRI vyštření, které by nám mohl Váš odesílající lékař zpřístupnit, tak prosíme odeslat systémem ePACS (do ON Kladno), nebo vydat na CD, včetně popisu snímků.

 

 web amb 03 

web amb 02 

web amb 04

Chcete se objednat k operaci?

Pokud chcete podstoupit na našem oddělení operační zákrok indikovaný Vaším lékařem, objednejte se prosím k ambulantní konzultaci telefonicky každý pracovní den od 13 do 15 hod. na telefonním čísle 312 606 297. Během konzultace posoudíme vhodnost navrhovaného operačního řešení. Následně obdržíte žádanky o provedení předoperačních vyšetření s termínem výkonu indikační vizity.

Co je indikační vizita?

Koná se každý týden ve čtvrtek od 8:30 hod. v urologické ambulanci na 3. patře pavilonu C1.

Délka trvání:  2 – 3 hodiny. Počítejte prosím s možností čekání.

Na indikační vizitu jsou zváni všichni pacienti, kteří budou operováni na urologickém oddělení v následujícím týdnu. Naposledy se zkontroluje stav pacienta a předoperační vyšetření zajištěné praktickým lékařem (je nutné je přinést k indikační vizitě).  Předoperační vyšetření nesmí být starší 3 týdny.

Během vizity se pacient dozví přesný datum a čas, kdy se má dostavit k hospitalizaci, kdy bude operován a další praktické informace k hospitalizaci.