DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • REKONSTRUKCE ODDĚLENÍ ŠESTINEDĚLÍ
    Rádi bychom informovali nastávající maminky, které plánují rodit v naší porodnici, že od 16.9.2019 bude zahájena plánovaná rekonstrukce oddělení šestinedělí. Provoz porodnice je zachován, příjem rodiček a porody budou probíhat bez omezení. Omlouváme se za komplikace spojené se stavebními úpravami a děkujeme za pochopení. Konec rekonstrukce odhadujeme na prosinec 2019.

  • UZAVÍRKA PORODNICE
    Rádi bychom informovali nastávající maminky, které plánují rodit v naší porodnici, že z důvodu malování bude od 5.10.2019 od 6:00 hodin naše porodnice UZAVŘENA. Příjem rodiček bude probíhat do 5.10.2019 do 6:00 hodin. Provoz porodnice bude obnoven 11.10.2019 od 18:00 hodin. Další nejbližší porodnice: Slaný, Rakovník, Praha – Motol. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Oddělení šestinedělí

Vedoucí lékař: MUDr. Hana Brádková
Staniční sestra:  Mgr. Radka Dolhá
Telefon: 312 606 399

Oddělení šestinedělí je v současné době před rekonstrukcí. Nyní je k dispozici část standardní a nadstandardní. Na nadstandardních pokojích s vlastním sociálním zařízením je možnost doprovodu blízké osoby během celé doby pobytu. Pokoje bohužel není možné dopředu rezervovat. Obsazují se postupně podle pořadí a přání maminek. Nabízíme vstřícnost, obětavost, individuální přístup, laktační poradenství, mobilní občerstvení. Obvyklá doba pobytu na oddělení u fyziologického porodu je 3 dny, po porodu císařským řezem 4 dny. Ambulantní porod je po domluvě s pediatry možný. 

Nadstandardní pokoj oddělení šestinedělí

dsc 0183  dsc 0181

Rooming–in je u nás samozřejmostí. Jedná se o nepřetřžitý kontakt matky s dítětem po porodu, což umožňuje kojení přesně podle potřeb dítěte a podporuje vzájemnou přirozenou vazbu. S péčí matce pomáhají jak novorozenecké sestry, tak porodní asistentky. 

Získaná ocenění

Ve spolupráci s novorozeneckým oddělením získala kladenská porodnice:

spokojena rodicka   setrnameditace   zapojenadoprojektu