Milé budoucí maminky,
co je to ten CHECK-IN?

Organizace komplexní péče o těhotnou ženu je koncipována v rámci spolupráce Vašeho registrujícího gynekologa, specializovaných zdravotnických pracovišť a porodnice. Tento tzv. check-in slouží k Vašemu zaevidování do porodnice. Není to registrace k porodu tak, jak ji známe z minulých let. Jde o vzájemné seznámení s Vámi a porodnicí, kterou jste si vybrala. Váš gynekolog Vás optimálně v 36 + 0 až 37 + 6 týdnu těhotenství odešle do porodnice, kde s Vámi sepíšeme důležité anamnestické údaje. Zhodnotíme riziko těhotenství a stanovíme strategii ukončení těhotenství. Bude - li Vaše těhotenství vyhodnoceno jako nízko rizikové, může i nadále probíhat prenatální péče do 41 + 0 týdne těhotenství v ambulanci Vašeho registrujícího gynekologa. Případně si Vás po domluvě s ním převezmeme do naší těhotenské poradny. Jedná-li se o těhotenství s rizikem možných komplikací nebo přítomností rizikových faktorů, zůstáváte v péči naší těhotenské poradny.

Termín check-inu Vám objedná Váš registrující gynekolog nebo Vy po vzájemné domluvě s ním na telefonním čísle 312 606 390.

Na schůzku si, prosím, přineste:

  • Vaši těhotenskou průkazku
  • ranní moč
  • veškeré dokumenty týkající se Vašeho těhotenství (výsledek prvotrimestrálního screeningu, genetické vyšetření, zprávy z odborných ambulancí…)
  • vyplněný dotazník ke stažení zde