Areálem Oblastní nemocnice Kladno se 11. června 2020 od 13:00 hodin rozezní slavné české pochody a populární melodie.

V rámci celorepublikové akce „POLICIE DĚKUJE“, jejíž mottem je: „Přivezeme Vám hudbu a dobrou náladu, odvezeme si Vás potlesk“, vystoupí zhruba s půlhodinovým programem přímo Hudba hradní stráže a Policie ČR. Hudební vystoupení předního policejního orchestru je poděkováním Policie ČR, která se rozhodla tímto způsobem poděkovat za práci nejen svým kolegům, ale také lékařům, záchranářům, hasičům i všem ostatním, kteří se podílejí na zvládání pandemie COVID-19.

Všichni zájemci z řad zaměstnanců a návštěvníků kladenské nemocnice jsou na bezplatný koncert, který se uskuteční mezi budovami A a E, srdečně zváni!

viewimage
(Foto: Policie ČR)