Změna ročního období a zejména příchod chladnějších dnů dává zabrat nám všem. Nachlazení, chřipky či záněty dýchacích cest patří k nejčastějším podzimním nemocem, a přestože většinou nemají komplikovaný průběh, dokáží pořádně znepříjemnit život.

Proto jsme pro Vás připravili akční nabídku, se kterou Vás příchod podzimu nevyvede z míry. S výběrem vhodného přípravku Vám rády poradí naše magistry v lékárně Oblastní nemocnice Kladno.

Jsme tu pro Vás od pondělí do pátku od 7:30 do 16:00 hodin.

akce lékárna podzim 2020 leták

pdfAkční nabídka lékárny Oblastní nemocnice Kladno_podzim 2020

* Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinky a způsob použití konzultujte s lékárníkem nebo lékařem. Cílem tohoto informačního letáku není podpora zvýšeného užívání léků. Doplňky stravy nenahrazují pestrou stravu ani zdravý životní styl. Změna vyhrazena. Nabídka platí od 1.9.2020 – 30.11.2020 nebo do vyprodání zásob.