Včerejší akci Loučení s létem, kterou v kladenské nemocnici uspořádali nemocniční dobrovolníci, navštívilo spoustu dětí a jejich rodičů i prarodičů. V prostoru za závodním klubem se konal hlavní program, který nabídl 12 zábavných stanovišť. Děti soutěžily ve skákání v pytli, lovily bonbony, skládaly obrázky, malovaly na textil, prověřovaly svůj čich v čichací soutěži, zkoušely trefit plyšáka a stavěly z lega. Kromě toho se seznámily s vybavením a prací Městské policie Kladno, Sborem dobrovolných hasičů Pchery a naší Dopravní zdravotní službou. Nechyběli ani pejsci se svými majitelkami z Canisterapie Kladno, z.s. a veselé malování na obličej.

Kromě toho měli děti i dospělí možnost prověřit své znalosti z oboru zdravovědy a vyluštit si tajenku, jejíž nápovědy se skrývaly v areálu nemocnice. Za všechny splněné úkoly i vyluštěnou tajenku dostal každý odměnu.

Hlavním partnerem akce byla Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, dalšími partnery byly Statutární město Kladno a pekárna La Lorraine, která nám věnovala sladké občerstvení. Všem partnerům i účastníkům velmi děkujeme a děkujeme také dobrovolníkům, kteří se na akci podíleli.

02 mensi 03 mensi

05 mensi  06 mensi