Čtvrtletní periodikum nemocničního Zpravodaje představuje svým pacientům i zaměstnancům novinky z oblasti aktuálního dění, plánů a investic v nemocnici, zajímavá témata související se zdravím nebo rozhovory s lékaři.

Jeho cílem je zasvětit pacienty do děje v nemocnici, zkrátit jim čekání na vyšetření a poskytnout užitečné rady týkající se prevence jednotlivých onemocnění a zdravotních potíží.

Kladenská nemocnice prezentovala první číslo Zpravodaje na začátku října. Mohli jste v něm nahlédnout například do fungování nemocnice, přečíst si rozhovor s ředitelem MUDr. Petrem Poloučkem, podívat se na kožní a gynekologicko-porodnické oddělení a lékaři v něm radili, jak vyzrát na chrápání nebo cévní potíže.

Prosincový nemocniční Zpravodaj má opět šestnáct stran a dočtete se v něm, jak vypadá práce na urgentním příjmu, že patologie pomáhá hlavně živým pacientům nebo se dozvíte spoustu informací o cukrovce. Dále Vás ujistí, že se v kladenské nemocnici nemusíte bát operace, poradí Vám, jak přestat kouřit, přesvědčí Vás, že i o zrak je potřeba se starat nebo se podíváte do světa miminek, která na svět příliš pospíchala.

Pacientům a návštěvníkům nemocnice je Zpravodaj k dispozici ve všech čekárnách ambulancí, na recepci ve vstupní hale nemocnice i na vybraných místech po Kladně. Pro ty, kteří by si ho chtěli stáhnout v elektronické podobě je nemocniční Zpravodaj samozřejmě dostupný i na webových a facebookových stránkách nemocnice.

Stáhněte si Zpravodaj ve formátu PDF