U příležitosti Mezinárodního dne porodních asistentek pořádá Gynekologicko-porodnické oddělení Oblastní nemocnice Kladno „Den otevřených dveří“.

Zvány jsou všechny nastávající maminky, které u nás chtějí rodit, jejich blízcí nebo i maminky, které v naší porodnici již rodily a chtějí se podělit o své zkušenosti. Setkání se uskuteční 4. května 2018 od 12.00 do 16.00 hodin v Závodním klubu nemocnice Kladno (budova P).

Budete se moci zeptat zkušených porodních asistentek a laktační poradkyně na cokoliv, co Vás zajímá, uvidíte a vyzkoušíte si resuscitaci dítěte, dozvíte se jaké služby nabízí kladenská porodnice, prohlédnete si porodnické oddělení, porodní boxy i operační sál a bude pro Vás připravena i prezentace produktů firem Hartmann, HIPP a Happy Baby.

„To, že je práce porodní asistentky velmi náročná a zodpovědná není jen pouhá fráze. To, jaký naváže vztah s rodičkou, její profesní zkušenosti a vlídné slovo, hraje velkou roli při každém porodu. Zážitek z porodu nám zůstává ve vzpomínkách celý život. Proto se s celým týmem porodnice snažíme, aby tyto vzpomínky byly pro maminky ty nejhezčí a hlavně, abyste Vy i Vaše miminko, odcházely z naší porodnice zdravé a spokojené,“ říká vrchní sestra Gynekologicko-porodnického oddělení kladenské nemocnice Mgr. Kateřina Jeništová.

Těšíme se na Vás!

Orientační plánek nemocnice ke stažení ZDE.

mezinárodní den porodních asistentek 2018