Kolektiv kladenské porodnice opět dokázal, že jsou skvělý a profesionální tým. Svědčí o tom krásné 3. místo v soutěži o nejlepší tým porodnice 2018, který pořádala firma Happy Baby dodávající do nemocnic dárkové balíčky pro novorozence a jejich maminky.

„Bylo pro mne velmi těžké do soutěže vybrat z celého kolektivu jen čtyřčlenný tým. Nakonec se děvčata domluvila sama a dokázala tím, že jsou nejen bezvadná parta, ale dělají svou práci s láskou a zapálením. O jejich skvělém přístupu k rodičkám vypovídá i stále stoupající počet porodů v naší porodnici. Ke každé nastávající mamince se snažíme přistupovat individuálně a poskytnout jí i jejímu doprovodu maximální pocit pohody a bezpečí. O tom, že chceme o maminky pečovat v nejvyšší možné míře, svědčí i pořádání předporodních kurzů, cvičení pro těhulky a naše porodní asistentky často poskytují i osobní konzultace. Výsledkem snažení celého týmu jsou pak děkovné dopisy, spokojené maminky i tatínkové, a hlavně zdravá miminka,“ řekla k získanému ocenění Mgr. Kateřina Jeništová, vrchní sestra gynekologicko-porodnického oddělení kladenské nemocnice.