Kladenský Dům kultury ožil v pátek 5.4.2019 již tradičním 6. plesem zdravotníků, kterým Oblastní nemocnice Kladno ukončila plesovou sezónu města Kladna.

Slavnostní zahájení celého večera provedl předseda představenstva kladenské nemocnice Ing. Jaromír Bureš, který popřál všem přítomným dobrou zábavu a poděkoval zdravotníkům za jejich obětavou a nelehkou práci. Slovo si poté vzal moderátor Zdeněk Vrba a odstartoval tak večer plný hudby, tance a zábavy.

Kdo chtěl tančit, mohl si vybrat mezi hlavním sálem se skvělým orchestrem OH BAND nebo diskotékou se známými hity, o kterou se v malém sále staral DJ Martin Hrdinka. Součástí programu byla i zajímavá vystoupení profesionálních tanečníků.

Ve 22 hodin došlo na všemi očekávané vystoupení hlavní hvězdy večera Dalibora Jandy, který si okamžitě získal nadšení všech zúčastněných a předvedl návštěvníkům své největší hity. Přítomní si mohli užít i tradiční vystoupení Petra Šišky se skupinou Legendy se vrací. Muzikanti si večer očividně užívali a pozitivní nálada se šířila celým sálem, který je za jejich výkony odměňoval potleskem i neustále plným tanečním parketem.

Děkujeme všem hostům za účast i výbornou atmosféru a nemalý dík patří i všem sponzorům.

Pokud jste letošní 6. ples zdravotníků nestihli, budeme se na Vás těšit v příštím roce!