Být během vánočních svátků v nemocnici není jistě nic, o co by člověk stál.

I když se lékaři v tomto období snaží propustit domů všechny, komu to zdravotní stav dovolí, bohužel se to nepodaří u všech. Aby pacienti alespoň na chvíli zapomněli na svoje starosti, snaží se jim personál i dobrovolníci předvánoční čas všemožně zpříjemnit. Proto i letos do kladenské nemocnice pozvali skupinu Song Ladies a po chodbách i na vybraných odděleních se tak linuly libé tóny kytar a zpěvu, které učarovaly nejen pacientům, ale i zaměstnancům. Někteří se nechali kouzelnou vánoční atmosférou strhnout natolik, že si nejednu koledu zazpívali společně se skupinou. Písně zazněly na všech dětských odděleních včetně jednotky intenzivní péče a donesly se až na kožní oddělení, oddělení ORL, lůžkovou rehabilitaci i na oddělení interny.

Děkujeme všem, kteří se do zpívání a navození vánoční atmosféry zapojili a poděkování patří především dámám ze skupiny Song Ladies.

dsc 0518  dsc 0518