Obrovská vlna solidarity a pomoci, kterou nás zahrnujete, je opravdu neskutečná a my děkujeme všem, kteří nám pomáháte!

Vedení nemocnice a všichni zdravotníci posílají obrovský dík:

• Za ohromné množství šitých roušek a všechny povzbuzující vzkazy, které jsme obdrželi

- panu Ivanu Šulkovi a jeho týmu švadlenek,
- Petře Melčové a všem úžasným dámám z divadelní krejčovny Městského divadla Kladno a Divadla Lampion,
- paní Lucii Bílé,
- paní Romaně Furchové a jejím kamarádkám švadlenkám z Hostouně u Prahy,
- Divadlu v Dlouhé,
- Mateřské škole Kněževes v okrese Praha – západ a všem ochotným dámám z tamní obce,
- PeadDr. Blance Dvořákové (Nadační fond a Centrum služeb Slunce v Unhošti),
- rodině Moudrých z Moravy,
- ředitelce České průmyslové zdravotní pojišťovny Kladno Ing. Šárce Strolené a jejím kamarádkám švadlenkám,
- vězňům ve Vinařicích,
- Rytířům Kladno a jejich nadačnímu fondu Knights Foundation,
- městu Nové Strašecí,
- i všem ostatním dárcům, kteří nám stále zasílají roušky i poštou.

• Za respirátory děkujeme společnostem Teplárna Kladno s.r.o.CERVA GROUP, a.s., NF Kapka naděje, LEGO, SHOCK-GASTRO s.r.o. a buštěhradskému pracovišti ČVUT.
  • Celoobličejové masky pro zdravotníky na infekčním pracovišti nám darovala ČVUT v Praze.
  • Fakultě biomedicínského inženýrství ČVUT děkujeme za zapůjčení špičkových fakultních přístrojů.
  • Firmě Prusa Research, Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze a kladenskému výtvarníkovi a designérovi Pavlu Holečkovi děkujeme za ochranné štíty.
  • Za zapůjčení automobilů na rozvoz zdravotnického materiálu děkujeme společnostem AMOND Kladno a Hyundai ŠtěpánekAuto s.r.o.
  • Za zapůjčení vysokozdvižného vozíku děkujeme firmě TOYOTA Handling.
  • Za ochranné pomůcky děkujeme také Statutárnímu městu Kladnu.
  • Za pračku a sušičku děkujeme společnosti DATART.
  • Za zapůjčení termokamery děkujeme společnosti Workswell.
  • Českému červenému kříži děkujeme za finanční dar na nákup ochranných pomůcek.
  • Společnostem L'Oréal, ORIFLAME, NIVEA, Unilever a Bepanthen děkujeme za veškerou kosmetiku pro naše zdravotníky.
  • Velké díky patří také Teta drogerii za věnování kuponů na nákup vlasové kosmetiky.
  • Ze srdce děkujeme všem lidem kolem projektu pomocnemocnicim.cz (https://www.pomocnemocnicim.cz/hlavni-strana), kteří naší nemocnici zajistili dodávky nejrůznějších dobrot a dalších darů.
  • Společnostem LA LORRAINE BAKERY GROUP, Tchibo, MattoniCoca-Cola, Kofola, TESCO pobočka Kladno, Kaufland, LIDL, Siggis, Mlékárna Kunín, TVIN CZ, Rytíři Kladno, HartmannHAVI, Next Door by Imperial, Penguin Coffee, mamacoffee, Turbo Pizza, Kevin SushiBar, Burger King nebo cukrárně Na Letné Libušín děkujmeme za dodání občerstvení, kávy, čajů, jogurtů, jogurtových nápojů, minerálních vod a všech nejrůznějších dobrot.
  • Speciální poděkování patří také restauraci Vinograf Wine bar, která prostřednictvím transparentního účtu č. 250 179 0097/2010 přijímá dary od sponzorů, za které vaří a vozí jídlo pro naše zdravotníky v první linii.
  • Velké díky patří kladenské jídelně Ema za iniciativu "daruj oběd zdravotníkům". Více informací najdete na: www.jidelnaema.cz
  • Za obědy a občerstvení pro naše zdravotníky děkujeme také Michalu Krulichovi.
  • Děkujeme i za spoustu dalších darů, kterými naše zdravotníky zahrnujete.
  • A v neposlední řadě bychom rádi poděkovali také dobrovolníkům z lékařských fakult, kteří nám přišli v této nelehké době na pomoc!

Velmi si Vaší pomoci vážíme! ❤️

teplárna kladno