Po roční covidové pauze se vrací Zpravodaj Oblastní nemocnice Kladno. Nové vydání dostalo také nový a modernější kabát a věříme, že se vám bude líbit.

V prvním letošním čísle jsme se ohlédli nejen za pandemií covidu-19, ale přinášíme spoustu informací z oblasti aktuálního dění, zajímavá témata týkající se zdraví nebo rozhovory s lékaři. Představíme Vám například novou hlavní sestru nemocnice, podíváte se s námi na oddělení centrální sterilizace, rodičům by neměl uniknout článek o postcovidovém syndromu u dětí, zjistíte, jak vypadala práce na covidových oddělení a mnoho dalšího.

Pacienti a návštěvníci nemocnice mají Zpravodaj k dispozici ve všech čekárnách ambulancí, na recepci ve vstupní hale i na vybraných místech po Kladně.

Nové vydání nemocničního zpravodaje si můžete přečíst v elektronické podobě zde a k dispozici je také elektronický archiv předchozích čísel z let 2017-2019.

zpravodaj úvodka jaro léto 2021