Začátkem nového školního roku jsme opět přivítali studentky a studenty Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické Kladno v posluchárně naší nemocnice. I letos sem studenti budou docházet na odbornou praxi v rámci jednotlivých oddělení nemocnice a získávat tak praktické zkušenosti přímo v terénu. „Studenti k nám na praxi chodí již spoustu let a já jsem moc ráda, že tato spolupráce mezi školou a nemocnicí funguje velmi dobře. Doufám, že se u nás studentům bude líbit a časem se z nich stanou plnohodnotní kolegové,“ říká hlavní sestra kladenské nemocnice Ing. Lucie Lidická. Spolu s ní popřály studentům hodně síly při výkonu praxe také ředitelka kladenské zdravotní školy RNDr. Daniela Tomsová, zástupkyně školy Mgr. Jitka Svobodová i vrchní a staniční sestry jednotlivých nemocničních oddělení.