Začátkem nového školního roku jsme opět přivítali studentky a studenty Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické Kladno v posluchárně naší nemocnice. Stejně jako každý rok budou studenti docházet na odbornou praxi v rámci jednotlivých oddělení naší nemocnice a získávat praktické zkušenosti přímo v terénu.

„Studenti k nám na praxi chodí již spoustu let a já jsem moc ráda, že tato spolupráce mezi školou a nemocnicí funguje velmi dobře. Doufám, že se u nás studentům bude líbit a časem se z nich stanou plnohodnotní kolegové,“ říká hlavní sestra kladenské nemocnice Ing. Lucie Lidická, která spolu s náměstkem pro léčebně preventivní péči nemocnice v Kladně MUDr. Liborem Zahradníčkem studenty v posluchárně přivítala. Spolu s nimi popřály studentům hodně síly při výkonu praxe také ředitelka kladenské zdravotní školy RNDr. Daniela Tomsová, zástupkyně ředitelky školy Mgr. Jitka Svobodová, PhDr. Jiřina Hauznerová, pedagog odborných předmětů. Studenty přivítaly také vrchní a staniční sestry jednotlivých nemocničních oddělení.

sestricky01  sestricky02