V pátek 15.3.2024 se uskutečnil již 8.ples zdravotníků pořádaný v Domě kultury Kladno.

Ples je hlavní společenskou událostí především pro zdravotníky a zaměstnance Oblastní nemocnice Kladno. Téměř vyprodaný velký sál nasvědčuje tomu, že předchozí ročníky sklidily velké pozitivní ohlasy a staly se tak oblíbenou a vyhledávanou společenskou akcí.

Celým plesem provázel moderátor, legenda Nočního proudu Českého rozhlasu Zdeněk Vrba, který na úvod předal slovo Ing. Pavlu Pavlíkovi , statutárnímu náměstkovi hejtmanky SČK a předsedovi představenstva Oblastní nemocnice Kladno Ing. Jaromíru Burešovi.

Již během prvních tónů Orchestru OH BAND byl parket zaplněn.  O předtančení se postaral Václav a jeho taneční partnerka Klaudie z Klubu Tanec Kladno.  Nejen oni, ale i sóloví zpěváci orchestru se svými největšími plesovými hity inspirovali k tanci většinu přítomných.

Zpěvačka Iva Hajnová, která dlouhá léta vystupuje se skupinou Rangers ve stylu folk & Country, zatímco její sólová alba se nesou v duchu pohodové pop music, udělala přítomným radost oběma styly.

Příjemnou atmosféru, která se nesla od zahájení plesu ještě dokázal umocnit zpěvák Petr Kotvald se svým doprovodem. Písní o veselé zemi Mumuland rozdováděl všechny tanečníky na zaplněném parketu.

Diskotéku na malém sále uváděl jeden z nejlepších diskžokejů v České republice a populární rozhlasový a televizní moderátor Martin Hrdinka.

Možnost pořízení fotografie v mobilním fotoateliéru využilo mnoho jednotlivců, párů a skupinek.

Namístě je poděkovat všem, kteří přispěli k úspěšnému průběhu plesu či akci podpořili finančně.

Hosté se mohli bavit až do druhé hodiny po půlnoci, kdy byl ples oficiálně ukončen.