Nabídka pro nové sestřičky: přijďte pracovat do naší nemocnice

Datum 12. května v sobě nese zvláštní význam. Je to den, na který připadá Mezinárodní den sester, oslavující nejen jejich práci, ale i dědictví legendární Florence Nightingale, matky moderního ošetřovatelství. Je to den, kdy je oceněno odhodlání a oddanost těch, kteří pracují v oblasti zdravotnictví.

Oblastní nemocnice Kladno (ON Kladno) už tradičně využívá tento významný den k uznání zdravotních sester a dalšího nelékařského zdravotnického personálu. Odbornost a práce sester je totiž základem zdravotní péče. Předseda představenstva ON Kladno Ing. Jaromír Bureš společně s hlavní sestrou Ing. Bc. Lucií Lidickou se proto v pondělí 13. května 2024 v nemocničním klubu setkali s vrchními sestrami jednotlivých oddělení k přátelskému setkání.

logo mezin den sester

„U příležitosti Mezinárodního dne sester mi dovolte, abych všem sestřičkám, ošetřovatelkám, sanitářkám, ale i laborantům, zkrátka všem, kteří se podílejí na péči o pacienty, poděkoval za odváděnou práci pro naší kladenskou nemocnici,“ uvedl Jaromír Bureš. „Velmi dobře si uvědomuji, jak je tato práce v mnoha aspektech stále náročnější, a přitom nikdy nekončící. Máte můj upřímný obdiv,“ poznamenal dále.

„Jste to právě vy, díky kterým naše nemocnice funguje a poskytuje kvalitní zdravotní péči. Vaší práce si skutečně vážíme. Předejte naše upřímné poděkování všem vašim kolegyním a kolegům na jednotlivých odděleních,“ poznamenala na setkání hlavní sestra ON Kladno Lucie Lidická. „Přála bych si, aby se nám podařilo co nejdříve doplnit náš sesterský tým na těch odděleních, kde je to dnes nejvíce potřebné,“ doplnila.

Přítomné vrchní sestry převzaly z rukou předsedy představenstva Jaromíra Bureše hezké květiny. Další květiny pak obdržely v pondělí 13. května  sloužící sestry na odděleních. Všem je pak určené milé písemné přáníčko, které vrchní sestřičky na odděleních kolegyním a kolegům dále rozdistribuují.

Výzva pro nové sestřičky: přijďte pracovat do Kladna 😊

ON Kladno mezi svými sestřičkami uvítá nové posily. Nabídka volných míst je průběžně zveřejňována na internetových stránkách nemocnice http://www.nemocnicekladno.cz/kariera . Na nabídku volných míst je možné se informovat také u asistentky hlavní sestry, paní Michaely Iblové, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ; telefon: 312 606 125. Novým kolegyním či kolegům ON Kladno nabízí stabilní pracovní uplatnění, získání nových zkušeností, adekvátní mzdové ohodnocení a celou řadu zajímavých zaměstnaneckých benefitů.

foto 1

Popisek k foto: sestřičky kladenské nemocnice obdržely u příležitosti svého svátku od vedení květiny a přáníčka, slyšely slova chvály a uznání za jejich záslužnou práci, na snímku s předsedou představenstva ON Kladno Ing. Jaromírem Burešem a hlavní sestrou Ing. Bc. Lucií Lidickou (vpravo)

foto 2

foto 3