Oblastní nemocnice Kladno, a.s. (ON Kladno), nemocnice Středočeského kraje, zveřejňuje stručnou, průběžnou tiskovou informaci k aktuálnímu stavu probíhající rekonstrukce pavilonu C2:

Rekonstrukce bloku C2 ON Kladno nadále pokračuje dle stanovených plánů. Aktuálně jsou nadále některá oddělení z daného důvodu v provizorních prostorách, po dokončení úprav pavilonu C2 však získají kvalitnější a modernější zázemí.

V rámci rekonstrukce bloku C2 byly již dokončeny hrubé elektroinstalace, zdravotně technická instalace, ústřední topení, vzduchotechnika a rozvody medicínských plynů. Jsou hotové betonové mazaniny podlah a vnitřní omítky, střešní krytina a izolace. Budova má nová okna, jak ta střešní, tak v obvodovém plášti, který je již také zateplen. Severní strana již má hotovou fasádu.

Dále probíhá postupná výmalba prostor, osazování sanitární techniky a koncových prvků elektro, pokládka finálních podlah, osazování dveří a stavební práce v suterénu a přízemí – instalace, sádrokartonové podhledy.

Finalizuje se fasáda z jižní strany. Hotovo by mělo být na konci června tohoto roku.

Poté bude následovat proces kolaudace zrekonstruovaných prostor.

foto prubeh rekonstrukce

Popisek k foto: rekonstrukce pavilonu C2 běží podle plánu

V zrekonstruované části bloku C2 budou umístěny:

Suterén
Ambulance pediatrie – 6 vyšetřoven

Přízemí
Gyncentrum a urogynekologická ambulance – 3 vyšetřovny (ultrazvuk, CTG)
Ambulance ortopedie – 3 vyšetřovny, 1 speciální vyšetřovna
Ambulance urologie – 3 vyšetřovny, zákrokový sálek