Dárky dostaly nejen hospitalizované děti, ale také děti z dětské skupiny Rybička

V Oblastní nemocnici Kladno se každoročně na přelomu května a června slaví Den dětí. Stejně se tak stalo i letos. Patronát nad oslavou svátku těch nejmenších opětovně převzali nemocniční dobrovolníci. Zapojil se rovněž tradiční partner nemocničních dobrovolníků, společnost BILLA, který dětem věnoval celkem 38 dárkových balíčků. Akce se uskutečnila ve dvou částech.

V pátek 31. května svůj dárek - balíček od společnosti BILLA a malou hračku - dostaly všechny děti v daný okamžik hospitalizované na některém z léčebných oddělení kladenské nemocnice.

V úterý 4. června přišly na řadu děti z dětské skupiny Rybička. Nemocniční dobrovolníci, za pomoci dvou studentek kladenské střední zdravotní školy, dětem zorganizovali doprovodný herní program: na připravená trika děti malovaly hezké obrázky, protáhly se při skákání na oblíbeném panákovi, pohrály si s nafouknutými balónky...zkrátka o zábavu a dobrou náladu nebylo nouze. Právě naopak. Do programu se zapojily také obě přítomné paní vychovatelky. V závěru pak i děti z Rybičky dostaly svůj dárkový balíček a hračku.

Na závěr zbývá dodat, že již nyní se nemocniční dobrovolníci těší na další akci pro děti. A samozřejmě velké poděkování patří spolehlivému partnerovi, společnosti BILLA, neboť bez dárkových balíčků by žádná dětská akce v kladenské nemocnici prostě nebyla tou, jak se říká pravou. :-)

Příjemnou atmosféru akcí dokresluje také několik fotografií:

img 20240604 093043

img 20240604 wa0048