Právě vyšlo třetí číslo Zpravodaje kladenské nemocnice, které je opět plné zajímavých témat týkajících se zdraví a aktuálního dění v nemocnici.

Od předsedy představenstva kladenské nemocnice MUDr. Petra Poloučka, MBA se dozvíte, co čeká nemocnici v tomto roce, poradíme Vám, jak vyzrát na vysoký krevní tlak, kdy je správný čas navštívit urologa nebo jak pečovat o své ledviny. Dočtete se i spoustu informací o nové zdravotnické technice, kterou nemocnice pořídila, jaké jsou novinky v lékařské mikrobiologii a mnoho dalšího.

Pacientům a návštěvníkům nemocnice je tištěný Zpravodaj zdarma k dispozici ve všech čekárnách ambulancí, ve vstupní hale nemocnice i na vybraných místech po Kladně. Pro ty, kteří by si ho chtěli stáhnout a přečíst v elektronické podobě je Zpravodaj dostupný i na webových a facebookových stránkách nemocnice.

Zpravodaj v elektronické podobě ke stažení ZDE.