Představujeme Vám podzimní vydání Zpravodaje Oblastní nemocnice Kladno, které je opět plné zajímavých témat týkajících se zdraví a aktuálního dění v nemocnici.

Od předsedy představenstva Ing. Jaromíra Bureše se dozvíte, jaké novinky nemocnici v nejbližší době čekají, představíme Vám anesteziologicko-resuscitační oddělení a práci jeho lékařů, přečtete si rozhovor s novým náměstkem pro léčebně preventivní péči, prozradíme Vám, jak je možné, že zdravotníci chodí do práce s dětmi a mnoho dalšího.

Tištěný Zpravodaj mají pacienti a návštěvníci nemocnice zdarma k dispozici ve všech čekárnách, ambulancích, ve vstupní hale nemocnice nebo na vybraných místech po Kladně. Pro zájemce, kteří by si Zpravodaj chtěli stáhnout a přečíst v elektronické podobě, je dostupný i na webových stránkách nemocnice.

kladno podzim press1

pdfZpravodaj v elektronické podobě ke stažení ZDE.