Představujeme poslední letošní vydání Zpravodaje Oblastní nemocnice Kladno, které je opět plné zajímavých témat týkajících se zdraví a aktuálního dění v nemocnici.

Předseda představenstva kladenské nemocnice Ing. Jaromír Bureš se v něm ohlédl za celým rokem a krátce zhodnotil jeho průběh. Přečtete si také, že i pro naši nemocnici je bezpečí pacientů na prvním místě, dáme Vám recept na zdravé Vánoce, naučíme Vás rozeznat běžné nachlazení od chřipky, představíme novou službu gynekologicko-porodnického oddělení pro nastávající maminky a ženy po porodu a mnoho dalšího.

Tištěný Zpravodaj mají pacienti a návštěvníci nemocnice zdarma k dispozici ve všech čekárnách, ambulancích, ve vstupní hale nemocnice nebo na vybraných místech po Kladně. Zájemcům, kteří by si ho chtěli stáhnout a přečíst v elektronické podobě, je Zpravodaj dostupný i ZDE.

kladno zima web

pdfZpravodaj v elektronické podobě ke stažení ZDE.