Oblastní nemocnice Kladno nově nabízí samoplátcům antigenní testování na onemocnění COVID-19.

Odběrové místo je pro samoplátce zřízeno na parkovišti před Niederleho pavilonem a v provozu je ve všední dny od 7:00 do 17:00 hodin, o víkendech a svátcích pak od 7:00 do 12:00 hodin. Antigenní testování však samoplátcům nebude poskytováno v období plošného testování obyvatelstva, které bude probíhat v termínu 16.12.2020 – 15.1.2021.

Samoplátci se k provedení antigenního testu musí objednat minimálně den předem přes rezervační systém, který je dostupný na webových stránkách Oblastní nemocnice Kladno. Denní kapacita je omezena. Rezervační systém je aktivní vždy jen na 7 dní dopředu. Vyšetření probíhá metodou POCT, která stanoví přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 prostřednictvím screeningových antigenních testů. Zájemcům o vyšetření bude proveden stěr z nosohltanu formou rychlotestu

Úhrada testů je z hygienických důvodů možná pouze platební kartou přímo v odběrovém místě. Za samotný antigenní test vč. vystavení potvrzení o výsledku zájemce zaplatí 350 Kč a výsledky mu odběrové sestry předají do 15 – 30 minut od provedení testu.

Kompletní a aktuální informace k testování na koronavirus v Oblastní nemocnici Kladno naleznete vždy na webových stránkách.

K získání informací můžete využít také naši COVID infolinku.

provozní doba:   Po – Pá, 7:00 – 15:00 hodin
telefon:   602 432 653