Vážení pacienti, rádi bychom Vás informovali o důležitých změnách, které se týkají testování na koronavirus v Oblastní nemocnici Kladno.

NOVÁ PROVOZNÍ DOBA COVID INFOLINKY

Od 17.12.2020 se mění provozní doba COVID infolinky Oblastní nemocnice Kladno. V provozu bude od pondělí do pátku v čase 8:00 – 14:00 hodin. E-mailový kontakt Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. zůstává beze změny.

BEZPLATNÉ TESTOVÁNÍ RIZIKOVÝCH OSOB

Od 1. ledna 2021 přesouváme provoz Odběrového centra pro rizikové pacienty (65+) do budovy P (Závodní klub). Testování bude probíhat i nadále pouze po předchozí telefonické domluvě a rezervaci na COVID infolince (tel. číslo: 602 432 653), která je nově v provozu ve všedních dnech od 8:00 do 14:00 hodin.

VÁNOČNÍ PROVOZNÍ DOBA

provoz odběrových center covid vánoce 2020

Kompletní a aktuální informace k testování na koronavirus v Oblastní nemocnici Kladno naleznete vždy na webových stránkách.