Představujeme Vám letní vydání Zpravodaje Oblastní nemocnice Kladno, které je opět plné zajímavých témat týkajících se zdraví a aktuálního dění v nemocnici.

Od předsedy představenstva Ing. Jaromíra Bureše se dozvíte, jaké novinky nemocnici v nejbližší době čekají, prozradíme Vám, proč byste neměli podceňovat preventivní vyšetření pigmentových znamének, dozvíte podrobnosti o nové službě prodejny zdravotnických potřeb, do jakých projektů je zapojena kladenská nemocnice a mnoho dalšího.

Tištěný Zpravodaj mají pacienti a návštěvníci nemocnice k dispozici zdarma ve všech čekárnách, ambulancích, ve vstupní hale nemocnice nebo na vybraných místech po Kladně. Zájemcům, kteří by si ho chtěli stáhnout a přečíst v elektronické podobě, je Zpravodaj dostupný i ZDE.

kladno leto web

pdfZpravodaj v elektronické podobě ke stažení ZDE.