Ani na kladenskou nemocnici nezapomněl letos Mikuláš s andělem a čerty

Radost udělal nejen nejmenším pacientům na dětském oddělení, ale i těm dospělým. Zavítal i mezi děti zaměstnanců nemocnice do dětské skupiny Rybička. Pro každého měl Mikuláš s andělem připravené balíčky se sladkostmi a ovocem. Naopak čert příliš práce neměl, protože žádný z malých ani velkých pacientů peklu nepropadl. Děti velmi statečně recitovaly a zpívaly. Všem se tak snad zpříjemnil pobyt v nemocnici a připomněl adventní čas.

Poděkování za organizaci patří koordinátorkám dobrovolníků kladenské nemocnice. Mikuláše letos poprvé ztvárnil Tomáš Lesňák, v roli anděla se již tradičně představila Marcela Zůzová a čertice si „zahrály“ Jitka Beránková a Lucie Peterková. Za balíčky se sladkostmi a ovocem děkujeme společnosti Billa a Aramark.

mikulás 02 mikuláš 01

mikuláš 03 mikuláš 06